اخبار ماهان

  • 198
  • 254 مرتبه
نقش مبلمان در زیبایی دکوراسیون

نقش مبلمان در زیبایی دکوراسیون

1402/01/21 04:07:41 ب.ظ

  نقش مبلمان در زیبایی دکوراسیون چیست؟

نقش مبلمان در زیبایی دکوراسیون بسیار مهم است، مبلمان با ظاهر شیک و جذاب خود نقش مهمی در زیبایی و متفاوت ساختن فضای داخلی دکوراسیون دارد و آن را به مکان ویژه ای تبدیل میکند.

برای فهمیدن نقش مبلمان در دکوراسیون، باید ابتدا تعریف درستی از طراحی دکوراسیون به شکل زیبا داشته باشیم که عبارتند از قرار گرفتن مجموعه ای از عناصر مختلف در کنار هم که تشکیل چیدمانی مناسب را میدهند.

چگونه مبلمان به زیبایی دکوراسیون کمک میکند؟

مبلمان اولین وسیله ای است که در دیزاین سالن پذیرایی خریداری میشود، حضور مبل در دکوراسیون جایگاه بسیاری از قسمتهای دکوراسیون را معین میکند. نحوه ی چیدمان و انتخاب یک سبک خاص از چینش مبلمان در سالن های پذیرایی و نشیمن و همچنین اجزاء مهم مبلمان شامل، پارچه مبلی، میز جلومبلی و عسلی ها هر کدام در ایجاد یک فضای لوکس موثر هستند.

نقش مبلمان در تعیین هویت دکوراسیون

نوع مبلمان در هریک از قسمت های دکوراسیون هویت آن بخش را مشخص میکند، بعبارتی اگر مبلمان سلطنتی چیده شده باشد آنجا اتاق نشیمن مهمان ویا  سالن پذیرایی از مهمان است. مبل ساده و مدرن ویا مبل راحتی چیده شده میتواند اتاق نشیمن خانواده، اتاق مطالعه و یا محلی برای بازیهای فکری بزرگسالان و برای تماشای تلوزیون باشد که معمولا دور نقطه کانونی که اطراف تلوزیون است، چیده شده میباشد.

اطلاعات تماس

 فروشگاه ماهان: قم میدان ولیعصر، بلوار شهید کبیری، نرسیده به تقاطع کلهری

 کارخانه: کاشان، میدان ولیعصر، بلوار نوش آباد، میدان شهدا، خیابان اطلسی

تلفن:۰۲۵۳۷۲۰۵۷۴۰-۰۲۵۳۷۲۰۲۸۸۳-۰۲۵۳۷۲۰۰۶۷۱

 فکس: .۰۲۵۳۷۲۰۲۸۸۴

 اینستاگرام: mahanfabric

 ایتا: mahanfabric

روبیکا: mahanfabric

 

123movies