پارچه مبلی شانل ساده، اسپرت، گونی بافت، پتینه

پارچه مبلی گونی بافت306833

پارچه مبلی گونی بافت؛ اصیل و محبوبِ سبک مدرن

پارچه گونی بافت به نوعی از پارچه های مبلی ویا پرده ای گفته میشود که بافت آن به سبک بافت گونی انجام شده و دارای تراکم های مختلفی است که هرنوع آن کارایی خاصی در دکوراسیون خانه دارد.این نوع پارچه معمولا با الیاف کنفی بافته میشود در صورتیکه پارچه های گونی بافت تولید شده در گروه تولیدی ماهان پارچه ی گونی بافت شانلی هستند که با الیاف شانل بافته شده است.همین تفاوت در نوع الیاف باعث لطافت آن در مقایسه با نوع کنفی و افزایش کارایی آن در دکوراسیون داخلی شده است. پارچه های شانل طرح گونی بافت سبک مدرن دارندو بسیار مناسب این سبک و تولید مبلمان راحتی هستند.

پارچه مبلی گونی بافت شانلی

مزیتهای پارچه مبلی گونی بافت

پارچه مبلی گونی بافت شانلی تولید شده در کارخانه ی ماهان با عرض 140 سانتی متر بافته شده و کاربری بسیاری دارد دوام و ماندگاری بسیار خوبی نسبت به پارچه های همرده ی قیمت با خود دارد، و از آنجایی که ضخامت نسبتا کمی در مقایسه با دیگر پارچه های رومبلی شانل دارد موارد استفاده ی آن بیشتر است. در دو نوع شانلی و شانلی لمه دار تولید میشود که گروه اول مناسب ساخت مبلمان سبک کلاسیک و مدرن و مبلمان راحتی است و و گونی بافت شانلی لمه دار در دوخت پرده،سرویس خواب، روتختی، والان، دکور پرده و بالشت بکار میرود.قابلیت شستشوی آن با کف شامپو به راحتی امکان پذیر است.

پارچه مبلی شانل براق طرح پتینه 306804

معرفی پارچه مبلی شانل طرح پتینه

پارچه مبلی شانل طرح پتینه از پرفروش ترین و محبوبترین پارچه های حال حاضر در صنعت پارچه رومبلی است.

نام پارچه مبلی شانل طرح پتینه کنایه ای ست به سبک رنگ کاری پتینه کاری که در آن رنگها بصورت درهم آمیخته نمایش داده میشوند. پارچه مبلی شانل پتینه به نوعی تداعی کننده این نوع رنگ آمیزی ست و از رنگهای بهم ریخته شده تشکیل شده که در کنار هم طرح و رنگ بسیار زیبایی را ایجاد میکند و بدلیل کیفیت و زیبایی در نقش و ترکیب رنگ، امروزه از دلخواه ترین سبکها در انتخاب پارچه مبلی است.پارچه مبلی شانل طرح پتینه طرح کلاسیک دارد و میتوان از آن در ساخت انواع مبلمان کلاسیک، راحتی و استیل استفاده کرد.

پارچه مبلی شانل مات ساده309003

پارچه مبلی شانل ساده در کجا استفاده میشود؟

پارچه مبلی های شانل ساده بدون طرح هستند و با نخ تک رنگ بافته میشوند که این نوع پارچه شانل را در مبلمان راحتی و سبک مدرن استفاده میکنند و همچنین  در سبک کلاسیک، در قسمت تکیه گاه مبلمان، اکثرا از شانلهای ساده استفاده میشود که زیبایی خاصی به مبلمان میدهد.صندلیهای غذاخوری و پرده نیز از کاربردهای شانل ساده هستند.

پارچه های شانل ساده در دو نوع شانل براق و شانل مات بافته میشوند.

پارچه مبلی شانل تدی

پارچه مبلی شانل تدی(بوکله) چه ویژگیهایی دارد؟

پارچه مبلی تدی معروف با شانل بوکله، یک پارچه ی کرکدار با نمای پشمین است و دارای پرزهای کوتاهی است که نوع بافت آن باعث ضخامت قابل توجه پارچه شده است. این پارچه با گرماژ بالا توسط الیاف مصنوعی بافته میشود.

پارچه مبلی تدی بدلیل ضخامت خوب موارد مصرف فراوانی دارد، انتخاب خوبی در سبک مبل مینیمال و مدرن است و همچنین در لمسه ی تاج تخت و تکیه گاه مبل و چستر میتوان از آن استفاده کرد..

اطلاعات تماس

 فروشگاه ماهان: قم میدان ولیعصر، بلوار شهید کبیری، نرسیده به تقاطع کلهری

 کارخانه: کاشان، میدان ولیعصر، بلوار نوش آباد، میدان شهدا، خیابان اطلسی

تلفن:۰۲۵۳۷۲۰۵۷۴۰-۰۲۵۳۷۲۰۲۸۸۳-۰۲۵۳۷۲۰۰۶۷۱

 فکس: .۰۲۵۳۷۲۰۲۸۸۴

 اینستاگرام: mahanfabric

 ایتا: mahanfabric

روبیکا: mahanfabric

 

mangakakalot