معرفی پارچه های شانل

معرفی پارچه های شانل:

پارچه های شانل و شانل-کریستال از نخ شانل استفاده می شود.نخی که نسبت به نخ سوپر استفاده شده در پارچه های ساتن ضخیمتر است.همین تفاوت جنس نخ است که پارچه های شانل و شانل-کریستال را پارچه هایی مقاوم تر نشان می دهد اما بر خلاف تصور عامه،صرفا ضخامت پارچه دلیل  دوام و ماندگاری آن نیست بلکه آیتمهای دیگری نظیر جنس چله مصرفی،کیفیت بافت،تراکم و موارد اینچنینی است که در دوام و ماندگاری پارچه موثر است.

پارچه های شانل و شانل-کریستال موجود در گالری ماهان با در نظر گرفتن تمامی آیتمهای قید شده انتخاب شده و در سبد محصولات ما قرار گرفته اند و شما می توانید با خیال راحت هرکدام از محصولات را که باب سلیقه و ذائقه تان است انتخاب کنید و از زیبایی،کیفیت،دوام و طرح و رنگ منحصر بفرد آن لذت ببرید.

پارچه های شانل نظیر مخمل های ترک بیشتر مناسب استفاده در مبلمان سلطنتی و کلاسیک بوده با عنایت به جنس نخ مورد استفاده در تولید این محصول می توان گفت در زمره محصولات مقاوم ایرانی قرار دارند.

گالری ماهان اخیرا با افزودن پارچه شانل ساده با کیفیت متفاوت به سبد محصولات خود این امکان را برای مشتریان گرامی  فراهم آورده تا بتوانند در جهت حمایت از تولید ملی و بهره مندی از محصولی با کیفیت عالی برای مبلمان راحتی خود نیز از محصولی کاملا ایرانی و بادوام استفاده کنند.

اطلاعات تماس

 فروشگاه ماهان: قم میدان ولیعصر بلوار شهید کبیری نرسیده به تقاطع کلهری، طبقه بالا

 کارخانه: کاشان میدان ولیعصر بلوار نوش آباد میدان شهدا خیابان اطلسی پخش سیلک

تلفن: ۳۷۲۰۵۷۴۰- ۰۲۵۳۷۲۰۲۸۸۳-۳۷۲۰۰۶۷۱

 فکس: ۳۷۲۰۲۸۸۴

 اینستاگرام: mahanfabric

 

123 movies