آشنایی با تاثیرات فنگشویی در محیط

انرژی رنگها در دکوراسیون داخلی

انرژی رنگها در دکوراسیون داخلی در کیفیت زندگی ما بسیار تاثیرگذار است.

انرژی رنگها در دکوراسیون داخلی از طریق امواج منتقل میشود.با توجه به اینکه هر رنگ دارای یک فرکانس، طول موج و انرژی مخصوص به خود است در زندگی ما انسانها نقش بسیار مهمی را بازی میکند.

رنگها مهمترین و اولین و قوی ترین درمانگرها در فنگشویی به حساب می آیند. آنها روی سیستم عصبی و ترشح هورمونها در بدن ما انسانها تاثیر میگذارند، از اینرو رنگهایی که در دکوراسیون استفاده میشود نیز روی رفتار افراد تاثیرگذار است.بطور مثال از آنجایی که میزان شدت رنگها باعث آرامش یا عدم آرامش انسان میشود، هیچ وقت از رنگهای اصلی نباید در اتاق خواب استفاده کرد. رنگهای اصلی دارای انرژی یانگ یا انرژی بالایی هستند و مناسب سالنهای پذیرایی و اتاق میهمان بوده که این رنگها شامل رنگ قرمز، آبی و سبز هستند. و رنگهای دارای انرژی پایین یا یین رنگهای فرعی هستند که بدلیل انرژی پایین این رنگها در اتاق خواب و مکانهایی از خانه که نیاز به تمرکز بیشتری هست استفاده میشوند.

 

تاثیر فنگشویی در جذب انرژی مثبت

تاثیر فنگشویی در جذب انرژی مثبت، در نتیجه ی پایبند بودن به اصول آن است که در نتیجه ی عمل به این اصول،انرژی شنگ چی یا انرژی مثبت تمام انرژی ها را به انرژی فیزیکی، روابط عاطفی خوب و رفاه مادی تبدیل میکند ونادیده گرفتن اصول، انرژی چی را در  خانه راکد کرده و بدلیل عدم هماهنگی در اجزاء دکوراسیون انرژی نمیتواند جریان آزادانه ای داشته باشد و به انرژی مخرب یا همان شاچی تبدیل میشود.

اطلاعات تماس

 فروشگاه ماهان: قم میدان ولیعصر بلوار شهید کبیری نرسیده به تقاطع کلهری، طبقه بالا

 کارخانه: کاشان میدان ولیعصر بلوار نوش آباد میدان شهدا خیابان اطلسی پخش سیلک

تلفن: ۳۷۲۰۵۷۴۰- ۰۲۵۳۷۲۰۲۸۸۳-۳۷۲۰۰۶۷۱

 فکس: ۳۷۲۰۲۸۸۴

 اینستاگرام: mahanfabric

 

123 movies