فنگشویی در جذب انرژی مثبت چگونه عمل میکند؟

تعریف فنگشویی:

فنگشویی هنر و علم متعادل کردن فضا و هماهنگی بین انسان و طبیعت اطراف اوست.فنگشویی متشکل از دو کلمه فنگ و شویی به معنی باد و آب است و بر دو اصل رفع انباشتگی و پاکسازی محیط اطراف زندگیمان بنا شده است

چگونه فنگشویی در جذب انرژی مثبت تاثیرگذار است؟

تاثیر فنگشویی در جذب انرژی مثبت، در نتیجه ی پایبند بودن به اصول آن است که در نتیجه ی عمل به این اصول،انرژی شنگ چی یا انرژی مثبت تمام انرژی ها را به انرژی فیزیکی، روابط عاطفی خوب و رفاه مادی تبدیل میکند ونادیده گرفتن اصول، انرژی چی را در  خانه راکد کرده و بدلیل عدم هماهنگی در اجزاء دکوراسیون، انرژی نمیتواند جریان آزادانه ای داشته باشد و به انرژی مخرب یا همان شاچی تبدیل میشود.

تعامل فنگشویی با عناصر جهان درجذب انرژی های مثبت

حال اینکه فنگشویی چطور میتواند بر کیفیت زندگی ما تاثیر بگذارد، بر اساس عناصر تشکیل دهنده ی جهان است و اینکه هرکدام از جهات ششگانه ی جغرافیایی متعلق به یکی از  عناصر آب و آتش،خاک، گیاه و فلز است و هرکدام از این عناصر نسبت به هم رابطه تقویت کننده و یا تضعیف کننده دارند. تمام اجسام اطراف ما نیز حاوی یکی از این عناصر پنج گانه هستند که نحوه ی چیدمان آنها کیفیت زندگی ما را تعیین میکند.

فنگشویی با جذب انرژی های مثبت از اشیاء اطراف ما و متعادل کردن انرژی های یین و یانگ (انرژی های پایین و بالا)و تبدیل تمام آنها به انرژی های فیزیکی، روابط عاطفی خوب، ثروت و موفقیت در تمام جنبه های زندگی، باعث ایجاد زندگی بهتر و شادتر در انسانها میشود.

عناصر جهان چطور در کیفیت زندگی ما تاثیرگذارند؟

عناصر جهان نسبت به هم خاصیت تقویت کننده و یا تضعیف کننده دارند، مثلا چوب آتش را تقویت میکند، آتش خاک را و خاک فلز را و فلز آب را تقویت میکند و همینطور راجع به تضعیف عناصر، آب فلز را تضعیف و فلز چوب را و چوب خاک را و خاک آب را تضعیف میکند.بنابراین در چیدمان اشیاء در دکوراسیون اطراف میباید دقت بسیاری کرد که هر وسیله مربوط به چه عنصری است و در کدام جهت از محیط زندگیمان باید قرار دهیم تا باعث تخریب روابط و همچنین باعث ایجاد انرژی های منفی نباشد.

نمادهای قدرتمند افزایش کیفیت زندگی کدامند؟

نماد قدرتمندی از هریک از عناصر در محیط زندگی، بسیار در بهبود کیفیت زندگی اثر گذار است، مثل وجود آکواریوم یا تنگ ماهی،گیاهان زنده و طبیعی در غالب گیاهان آپارتمانی، انرژی روشن کردن شمع و استفاده از آئینه برای دو برابر کردن انرژی های خوب، هر یک از اینها در جای مناسب استفاده شود در افزایش انرژی های مثبت و کاهش انرژی منفی عالی است.

چطور قوانین فنگشویی را وارد زندگیمان کنیم

مناسبترین مسیر راهیابی فنگشویی به زندگی ما آدمها و اجراء قوانین آن در محل زندگی ویا کارمان آشنایی با طراحی دکوراسیون داخلی بر حسب قوانین فنگشویی است. طبق این قوانین، فنگشویی برای چیدمان صحیح دکوراسیون اصولی دارد که نتیجه ی نهایی پایبندی به آن، زندگی شاد همراه با رویارویی با اتفاقات خوشایند است. فنگشویی معتقد است که هر وسیله ای در دکوراسیون در جهت و موقعیت قرار گیری مناسب باید باشد تا انرژی مثبت آن در زندگی جاری باشد.

 

اطلاعات تماس

 فروشگاه ماهان: قم میدان ولیعصر، بلوار شهید کبیری، نرسیده به تقاطع کلهری

 کارخانه: کاشان، میدان ولیعصر، بلوار نوش آباد، میدان شهدا، خیابان اطلسی

تلفن:۰۲۵۳۷۲۰۵۷۴۰-۰۲۵۳۷۲۰۲۸۸۳-۰۲۵۳۷۲۰۰۶۷۱

 فکس: .۰۲۵۳۷۲۰۲۸۸۴

 اینستاگرام: mahanfabric

 ایتا: mahanfabric

روبیکا: mahanfabric

 

mangakakalot