فروشگاه پارچه مبلی ماهان

فروشگاههای پارچه مبلی ماهان به مدیریت آقای مهدی دهقانی ساری قریب به یک دهه است در زمینه عرضه پارچه های مبلی و پرده ای، ابزار،یراق آلات و سایر ملزومات مرتبط با تولید مبلمان در سطح استان قم واستانهای همجوار مشغول ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد. در سال 92 به همت و تدبیر مدیریت محترم،شعبه دوم ماهان با هدف تنوع بخشیدن به سبد محصولات مجموعه افتتاح گردید که این مهم گام موثری در جهت جلب نظر همکاران و سایر مراجعین محترم محسوب می شود.
این شعبه با تنوع بالای پارچه های جیر مورد استفاده در مبلمان راحتی این امکان را فراهم آورده که مراجعین محترم با سلایق مختلف بتوانند بهترین انتخاب را انجام دهند.
با گذشت زمان و بالارفتن تنوع طرحها و رنگ بندی متفاوت پارچه های داخلی و وارداتی این نیاز احساس شد که جهت تکریم مشتریان محترم و تامین نظرات و سلایق ایشان فضایی وسیعتر جهت چیدمان مطلوب و تنوع بخشیدن به سبد محصولات مورد استفاده در مبلمان استیل،کلاسیک و

نیمه استیل شعبه ای دیگر به شعب دوگانه ماهان اضافه شود لذا با نظر مساعد مدیریت محترم مجموعه و در سال 93 شعبه سوم ماهان افتتاح گردید. مایه مباهات است که مجموعه فروشگاههای پارچه مبلی ماهان پس از گذشت یک دهه توانسته با عرضه انواع پارچه های وارداتی و داخلی و سایر ملزومات تولید مبلمان،باظرفیت کامل و پرسنلی مجرب و کارآزموده نقش بسزایی در تامین نیاز همکاران و سایر مشتریان محترم ایفا کند. مدیریت و پرسنل مجموعه ماهان در کمال افتخار،خدمت رسانی به عزیزان همراه را رسالت خود دانسته و در راستای عمل به این رسالت از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد ورزید. "افتخار میزبانی خود را از ما دریغ ننمایید"

معرفی فروشگاه پارچه مبلی ماهان